تبلیغات
.: پوتین 87 :. - آیت‌الله العظمی جوادی آملی: مسئولین مجمع‌التقریب با تکفیری‌ها مناظره کنند

.: پوتین 87 :.

.: شهدا با قرآن مانوس بودند و نتیجه الفت با قرآن شهادت در راه خداوند است ... :.

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ .: پوتین 87 :. خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

آیت‌الله العظمی جوادی آملی: مسئولین مجمع‌التقریب با تکفیری‌ها مناظره کنند

آیت‌الله العظمی  جوادی آملی: کشتار  شیعیان کمتر از انرژی هسته ای نیست

حضرت آیت الله جوادی آملی گفتند: مسئولین مجمع تقریب مذاهب و دارالتقریب باید به عنوان دومین کار اساسی جلساتی با علمای سلفی، تکفیری، و القاعده برگزار کرده و مناظره کنند  
 
به گزارش خبرگزاری حوزه، معظم له پیش از ظهر امروز در پایان درس تفسیر قرآن خود که درجمع طلاب و روحانیون در مسجد اعظم برگزار شد با اشاره  به تصمیم تعطیلی روز شنبه حوزه های علمیه از سوی مراجع تقلید اظهارداشتند: مراجع و علما تصمیم گرفتند که دروس حوزه و سطوح عالی برای برگزای مجلس سوگواری برای شیعیان و شهدای پاکستان، افغانستان و بحرین برگزار شود که اصل کار بسیار خوب است.

ایشان با بیان این که سه کار عمده و اساسی از پی گیری این جنایات ضروری است افزودند: گسترش فرهنگ شیعه بدون افراط و تفریط، در کل جهان به خاطر این که دست ما پر است،این ها، اهل‌بیت(ع) قرآن و قرآن را به حرف آوردند.

این مفسر قرآن کریم تصریح کردند: اهل بیت(ع) از ملائکه بالاتر هستند، این ها کارگزاران خدا هستند، ما هر وقت نور می‌خواهیم از شمس می‌گیریم، علی و واولاد علی(ع) از شمس و قمر بالاتر هستند.

حضرت آیت الله جوادی آملی ادامه داد: مسئولین مجمع تقریب مذاهب و دارالتقریب باید به عنوان دومین کار اساسی جلساتی با علمای سلفی، تکفیری، و القاعده برگزار کرده  و مناظره کنند .

ایشان با بیان این که مساله کشتار شیعیان به دست وهابیت کمتر از مساله هسته ای نیست تاکیدکردند: سیاستمداران باید توجه کنند مساله شیعیان کمتر از انرژی هسته‌ای نیست، روزی نیست که در جای جای ممالک اسلامی کشته نباشد، باید با پیگیری های مفصل سیاستمداران و برگزاری جلسات بین المللی جلوی این کار گرفته شود اگر خدای نکرده این جنگ داخلی باشد، نه داخلی می‌ماند، نه سلفی می‌ماند.

http://rahnemod.mihanblog.com/post/188
طبقه بندی: جهان اسلام، وهابیت، تهدید، عبرت، اخبار،

[نوشته شده توسط : سازنده سرسره آبی ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه