تبلیغات
.: پوتین 87 :. - همایش انتخاباتی با بودجه بیت المال برای اعلام کاندیداتوری مشایی!

.: پوتین 87 :.

.: شهدا با قرآن مانوس بودند و نتیجه الفت با قرآن شهادت در راه خداوند است ... :.

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ .: پوتین 87 :. خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

فردا در اصفهان چه خبر است؟
تعطیلی ادارات اصفهان برای استقبال اجباری از رییس جمهور /همایش انتخاباتی با بودجه بیت المال برای اعلام کاندیداتوری مشایی!
كاهش فوق العاده جمعیت استقبال كننده از احمدی‌نژاد در سفرهای استانی و همچنین بیان اعتراض به مشایی در جریان این سفرها آن‌هم در حالی‌كه رئیس‌جمهور سفرهای استانی را به ابزار تبلیغاتی سخیف و پرچم گردانی گزینه انتخاباتی‌اش تبدیل كرده است،‌ موجب شده است تا توهم افزایش محبوبیت احمدی‌نژاد و قابلیت انتقال آن به مشایی مخدوش شود.
به گزارش بولتن نیوز پایگاه خبری فردا اینطور نوشت، بدنبال استقبال سرد مردمی از رئیس‌جمهور در دور جدید سفرهای استانی، در  سفر فردای رییس دولت به اصفهان  ،استانداری اصفهان تمام ادارات را تعطیل اعلام كرد تا كارمندان در مراسم استقبال اجباری و نمایشی حاضر شوند!

  این تصمیم پس از آن گرفته شد كه در دو سفر استانی به سمنان و خوزستان، خبری از تراكم جمعیت استقبال كننده و ده‌ها هزار نفری‌ای نبود كه در سفرهای سال‌های گذشته رئیس‌جمهور به چشم می‌خورد و حتی در اهواز مركز استان خوزستان، در زمان سخنرانی آقای احمدی‌نژاد، عمده بخش‌های محل برگزاری برنامه خالی از جمعیت بود. همچنین در جریان سفر امروز (سه شنبه) رئیس‌جمهور به قم برنامه استقبال و دیدار مردمی تدارك دیده نشده بود و اطلاعات رسیده به خبرنگار ما حاكی‌ است كه دولت با اطلاع از میزان نارضایتی مردم قم، اساساً برنامه استقبال و دیدار مردمی مشابه سایر استان‌ها تا پایان عمر دولت دهم نخواهد داشت.در عین حال، تعطیلی ادارات استان اصفهان و فراخوان به استقبال اجباری از رئیس‌جمهور در شرایطی برنامه‌ریزی شده است كه پنج‌شنبه گذشته (29 فروردین) نیز جمعیت زیادی از سازمان‌های هلال احمر، راهداری، میراث فرهنگی و... بصورت اجباری و با احتساب مأموریت اداری به تهران و ورزشگاه آزادی منتقل شدند و بنا بود كه در این همایش، گزینه انتخاباتی جریان انحرافی نیز حضور یابد اما بدلیل اطلاع از وضعیت آشفته و غیر منسجم حاضران در ورزشگاه، و همچنین هراس از تبعات این اقدام بخاطر هشدارهای مقامات مسئول، ترجیح داد وارد همایش نشود.

كاهش فوق العاده جمعیت استقبال كننده از احمدی‌نژاد در سفرهای استانی و همچنین بیان اعتراض به مشایی در جریان این سفرها آن‌هم در حالی‌كه رئیس‌جمهور سفرهای استانی را به ابزار تبلیغاتی سخیف و پرچم گردانی گزینه انتخاباتی‌اش تبدیل كرده است،‌ موجب شده است تا توهم افزایش محبوبیت احمدی‌نژاد و قابلیت انتقال آن به مشایی مخدوش شود.
 همچنین این تلقی بصورت جدی تقویت شده است كه نه تنها بر خلاف پروپاگاندای جریان انحرافی، مشایی از اقبال عمومی در شهرهای كوچك و بزرگ كشور برخوردار نیست، بلكه چسبندگی وی به احمدی‌نژاد موجب شده است كه میزان محبوبیت رئیس‌جمهور مستقر برغم اقداماتی مانند توزیع یارانه‌های نقدی كه قاعدتا باید در شهرها و استان‌های محروم، منجر به ایجاد محبوبیت می‌شد، به نازل‌ترین حد در طول هشت سال گذشته برسد.

از سوی دیگر، از اصفهان خبر می‌رسد كه قرار است همایش وبلاگ نویسان نیز در جریان سفر دولت به این استان برگزار شود و احتمالاً رئیس‌جمهور هم در این همایش شركت خواهد كرد. هدف عوامل برگزار كننده كه این همایش را با هزینه دولت ترتیب داده‌اند، اعلام مطالبه وبلاگ نویسان از رحیم مشایی برای كاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری است.
 پیش از این، بهمن شریف زاده از نزدیكان رحیم مشایی گفته بود برای حضور مشایی در انتخابات باید یك موج مطالبه شكل بگیرد و مطالبه مقدم بر اجابت است.
طبقه بندی: جنگ نرم، فتنه 88، اخبار،

[نوشته شده توسط : سازنده سرسره آبی ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه