تبلیغات
.: پوتین 87 :. - ویندوزxp را تغییر دهید!

.: پوتین 87 :.

.: شهدا با قرآن مانوس بودند و نتیجه الفت با قرآن شهادت در راه خداوند است ... :.

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ .: پوتین 87 :. خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

ویندوزxp را تغییر دهید!

با توجه به اینکه شرکت مایکرو سافت بعد از 8 آپریل 2014 وصله های امنیتی xp را متوقف می کند با این وجود بسیاری هنوز از ویندوزxp استفاده می کنند.

به گزارش بولتن نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، شرکت مایکرو سافت به ترغیب کاربران خود در استفاده از نسخه های ارتقاء یافته ویندوز می پردازد تا به این وسیله کاربران این سیستم عامل زودتر از ویندوز xp  و هفت دست بکشند با توجه به هشدارهای این شرکت معروف در قطع پشتیبانی از سیستم عامل ویندوزxp  در 8 آپریل 2014، اما اراتقاء سیستم عامل توسط کاربران ویندوز به کندی صورت می گیرد.


به گزارش شرکت اپلیکشن حدود 20 درصد کاهش کاربران xp شرکت ها و سازمان ها هستند که هر ماه حدود 0/12 درصد کاهش کاربری این ویندوز داشته اند.


همچنین نرخ کاهش استفاده از ویندوز xp  سالیانه 0/48درصد بوده است در 6 ماه گذشته تنها 0/42 کاهش کاربری داشتند این در حالی است که در شش ماهه قبل از آن کاهش استفاده از xp 0/94  درصد بوده است این روند نشان دهنده کاهش برکناری کردن ویندوزxp توسط کاربرانش است.


بنابر این محبویت ویندوز xp ممکن است تغییر کاربری را کند تر کند که این موضوع خبر خوشی برای مایکروسافت نیست.


اما بهتر است کاربران این سیستم عامل به زودی سیستم عامل خود را به نسخه های 8 و دست کم 7 ارتقاء دهند تا وصله های امنیتی را از دست ندهند.

طبقه بندی: فناوری اطلاعات،

[نوشته شده توسط : سازنده سرسره آبی ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه