تبلیغات
.: پوتین 87 :. - شب آرزوها - آرزوی ما ظهور مولا

.: پوتین 87 :.

.: شهدا با قرآن مانوس بودند و نتیجه الفت با قرآن شهادت در راه خداوند است ... :.

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ .: پوتین 87 :. خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

پیامبر اسلام(ص) می‌فرمایند: از اولین شب جمعه ماه رجب غافل نشوید فرشتگان آن را لیلةالرغائب می‌نامند. چرا كه وقتی یك سوم از شب گذشت هیچ فرشته‌ای نیست مگر اینكه در كنار كعبه شریف آید آنگاه خداوند نظر مرحمت به آنان كند و فرماید: فرشتگانم هر چه خواهید از من بخواهید فرشتگان گویند: بار الها حاجت و خواسته ما آن است كه روزه‌داران ماه رجب را بیامرزی.
خداوند متعال فرماید: آمرزیدم
دانلود چند مداحی زیبا:
حاج محمود کریمی - آقا جانم
حاج مهدی اکبری - ندیدیم تو را

گل همیشه بهارم

لیلة‌الرغائب چگونه شبی است؟ کلیک نمایید.
شما در این شب چه آرزویی دارید؟
(ادامه مطلب)
آقای من، ســــال‌هاست که از نظرها غایب شده‌ای
سالهاست که از امت خودت هجرت کرده‌ای و آن‌ها از برکت حضور تو، از لذت نظاره تو، آن هنگام که قیام می‌کنی و به نماز می‌ایستی، و گوش دادن به نوای دل‌نشین تو، آن وقت که تلاوت می‌کنی و کلام خدا را تفسیر می‌کنی، محرومند.


تا کی باید صبر کنیم تا پشت سر تو به نماز بایستیم؟
تا کی صبر کنیم تا بیایی و روضه جد غریبت را به پا کنی؟
راستی آقا، خودت تا کی، خوار در چشم و استخوان در گلو، همچون حیدر کرار، این همه ظلم و فساد و بی‌عدالتی را می‌بینی، اما صبر می‌کنی
ناله مادرت زهرا(س) می‌شنوی و صبر می‌کنی
ندای "هل من ناصر ینصرنی" جد غریبت را می‌شنوی، و صبر می‌کنی
صبر هم از صبر شما به ستوح آمده
آقای من، قول می‌دهیم جان‌هایمان را فدایت کنیم، قول می‌دهیم از مرگ نهراسیم، قول می‌دهیم به اذن شما بااشتیاق به سوی شهادت بتازیم، قول می‌دهیم نگذاریم به شما آسیبی برسد، زبانم لال، زخمی بر بدنتان وارد شود، یا که اسیرتان کنند، یا به مجلس شراب‌خواری ببرند...
شما اراده کنید در تنور آتش هم می‌رویم، آخر بچه‌های رزمنده ما خودشان را روی مین می‌انداختند تا معبر باز کنند، زیر تانک رفتند، خودشان را روی سیم خواردار انداختند، تکه تکه شدند، تا نگذارند به ناموسشان بی‌حرمتی شود، آقا قول می‌دهیم ما هم جان‌هایمان را در جلوی قدوم مبارک شما قربانی کنیم.آقا جانم، شب جمعه است، شب زیارتی حضرت سیدالشهداء، آن‌جا که رفتی از خدا بخواه امشب آخرین شب جمعه بی‌حضور شما باشد، آقا ما که آبرویی پیش خدا نداریم، هر وقت هم که دست به دعا برمی‌داریم، شما را واسطه قرار می‌دهیم، هر شب جمعه که می‌شود، می‌گوییم ای کاش شب جمعه آخر باشد! امشب هم که شب آرزوهاست، کدام آرزو به بزرگی شما؟ آیا آرزویی به زیبایی شما هم هست؟ آیا تمام آرزوهای عالم را جمع کنند، یکه لحظه از حضور شما می‌شود؟! 

آقای من، رخت زیباست، نگاهت زیباست، صوتت زیباست، دعایت زیباست، قیامت زیباست، قنوتت زیباست، نمازت زیباست، روزه‌ات زیباست، کلامت زیباست، حتی انتظارت هم زیباست، منتظرنانت هم زیبا هستند، تمام زیبایی‌ها را هم که جمع کنند، یک ذره از زیبایی شما هم نمی‌شود، اصلا هرکه و هرچه به شما وصل باشد زیباست، نه فقط روی زمین، در بهشت هم زیبا شما هستی، بالاخره خداوند خالق زیبایی، مخلوقی آفریده که تمام زیبایی‌هایش را یکجا دارد، تا خلق را به یاد خالق بیندازد.
خوشا به حال کسی که نفَسش از شماست و با هر نفَسش، شما را یاد می‌کند، صدایش از برکت شماست، و با صدایش برای تعجیل فرج شما دعا می‌کند، وجودش از برکت وجود شماست و با تمام وجودش، مردم را به سوی شما هدایت می‌کند.
و خوشا به حال آن کس که در این شب، غایت آرزویش شما هستید آقا.
یعنی می‌شود فردا صبح که طلوع کند...
التماس دعا

طبقه بندی: مناسبت ها، جهان اسلام،

[نوشته شده توسط : سازنده سرسره آبی ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه